Wijzelf Delft stopt

10-12-2018

Helaas moet het bestuur mededelen dat Wijzelf Delft stopt. Dit betekent dat de coöperatie ophoudt te bestaan.

Deze moeilijke, maar realistische conclusie heeft het bestuur dit najaar moeten trekken. Er is nog steeds steun voor het concept van Wijzelf Delft, waarbij veel zaken online geregeld worden. Het bestuur ziet dus toekomstkansen. Maar onder andere is gebleken dat de doelgroep ouderen nu nog niet klaar is voor het digitale tijdperk.

Tijdens de extra ingelaste Algemene Ledenvergadering van 2 november 2018 is daarom besloten de opheffing van de coöperatie in gang te zetten. Het bestuur is binnenkort klaar met het afronden van de stopzetting van Wijzelf Delft.

Namens Wijzelf Delft danken we alle betrokkenen die zich met hun ziel en zaligheid hebben ingezet voor Wijzelf Delft. Daarnaast willen we onze leden en aanbieders speciaal bedanken voor hun bijdrage. Zij maken zorg met eigen regie mogelijk, nu en in de toekomst!

Het bestuur

Wijzelf Delft stopt

10-12-2018

Helaas moet het bestuur mededelen dat Wijzelf Delft stopt. Dit betekent dat de coöperatie ophoudt te bestaan.

Deze moeilijke, maar realistische conclusie heeft het bestuur dit najaar moeten trekken. Er is nog steeds steun voor het concept van Wijzelf Delft, waarbij veel zaken online geregeld worden. Het bestuur ziet dus toekomstkansen. Maar onder andere is gebleken dat de doelgroep ouderen nu nog niet klaar is voor het digitale tijdperk.

Tijdens de extra ingelaste Algemene Ledenvergadering van 2 november 2018 is daarom besloten de opheffing van de coöperatie in gang te zetten. Het bestuur is binnenkort klaar met het afronden van de stopzetting van Wijzelf Delft.

Namens Wijzelf Delft danken we alle betrokkenen die zich met hun ziel en zaligheid hebben ingezet voor Wijzelf Delft. Daarnaast willen we onze leden en aanbieders speciaal bedanken voor hun bijdrage. Zij maken zorg met eigen regie mogelijk, nu en in de toekomst!

Het bestuur

Laatste nieuws

 • WIJZELF DELFT GAAT MET ESPRIA LEDENVERENIGING VERDER ALS WIJZELF!

  GOED NIEUWS!   Het platform van Wijzelf is overgenomen door Espria Ledenvereniging en komt voor heel Nederland beschikbaar. Dit betekent …

  Lees meer
 • Wijzelf Delft stopt

  Helaas moet het bestuur mededelen dat Wijzelf Delft stopt. Dit betekent dat de coöperatie ophoudt te bestaan. Deze moeilijke, maar …

  Lees meer
 • 12e keer Beursvloer: Tevredenheid, matches, betrokkenheid!

  Tevredenheid, matches, betrokkenheid Volgens de organisatie van De Delftse Uitdaging die de Beursvloer 2018 organiseerde is het evenement verlopen …

  Lees meer
Toon meer nieuws

Wijzelf eventkalender

21 maart - Hoogeveen
Waarom Wijzelf informatieavond
21 maart - Hoogeveen
Waarom Wijzelf informatieavond
21 maart - Hoogeveen
Waarom Wijzelf informatieavond